Вести што го содржат тагот Келце

Висла не ги пушта репрезнтативците

Проблеми за полскиот селектор, тренира со резервни играчи

Прочитај повеќе

Четврти +10 пораз на Келце, еден е од Вардар

Во финалето на Супер Глоуб ќе се сретнат Барса и Магдебург, за трето место ќе играат Келце и Ал Ахли

Прочитај повеќе

Преглед: Групата на Е. Пелистер, ветераните во чест на Тоше Проески...

Се што пропуштивте да прочитате вчера, прочитајте денеска

Прочитај повеќе

Прими 37 гола, но го реши мечот

Келце и Кил одиграа меч на кој „паднаа“ 77 гола

Прочитај повеќе

ЛШ: Домашни порази на Алборг и Магдебург

Вечерва се играа натпревари од машката Лига на шампиони

Прочитај повеќе