Вести што го содржат тагот Металург

Тиквеш доби засилување од Металург

Кавадарчани сериозно во трка за Супер лига

Прочитај повеќе

ЈОВИЧИЌ: Во Скопје како да е нула-нула

Тренерот на Горење и смета дека има подобар тим

Прочитај повеќе

Кастратовиќ: Не замерувам ништо, победникот ќе се реши во Скопје

Сакаме да се надигруваме, но мораме место да играме ракомет, да победуваме во ракомет

Прочитај повеќе

ДУПЈАЧАНЕЦ: Имаме голема шанса, ова не е реален резултат

Ова не е реалниот резултат, имаме шанса во Скопје

Прочитај повеќе

Горење - Металург (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Фотогалерија од средбата Горење - Металург

Прочитај повеќе