Вести што го содржат тагот Металург

Гледајте денеска: На терен се Металург, Работник, Охрид

Три македонски екипи денеска играат на меѓународни турнири

Прочитај повеќе

Малерозен пораз на Металург во Чехов

Две минути го делеа Металург од победа во Русија

Прочитај повеќе

ГЛЕДАЈТЕ ДЕНЕСКА: Металург - Стеауа (ЛИНК)

Металург денеска го игра третиот меч од турнирот во Русија

Прочитај повеќе

Металург не можеше со Мешков Брест

Металург запиша висок пораз од Мешков Брест на турнирот во Москва

Прочитај повеќе

ГЛЕДАЈТЕ ВО ЖИВО: Металург - Мешков Брест (ЛИНК)

Металург денеска на мегдан со екипата на Мешков Брест

Прочитај повеќе