Вести што го содржат тагот Металург

Супер лига: Металург на дерби во Охрид, Пролет на деби во Бутел

Денеска се игра Супер лига

Прочитај повеќе

Металурзите спремија осмомартовско изненадување

Играчите подготвија изненадување

Прочитај повеќе

СУПЕР ЛИГА: Струга одигра храбро со Металург

Стружани го добија првиот дел со Металург, мечот го загубија

Прочитај повеќе

Дарко Станиќ гостин на Металург во Србија

Познато лице на тренингот на ракометарите од „Автокоманда“

Прочитај повеќе

Металург поразен од Нексе во Нашице

Металург поразен на контролата во Нашице

Прочитај повеќе