Вести што го содржат тагот Вардар

Кил со 14 играчи против Вардар

Кил без два бека во однос на првиот меч од Скопје

Прочитај повеќе

Денеска, Вардар против Кил, каде да гледате?

Денеска во 19:00 часот почнува дуелот Кил - Вардар

Прочитај повеќе

МТВ ќе ги пренесува само домашните средби на Вардар

Само домашните натпревари на Вардар ќе бидат пренесувани на МТВ

Прочитај повеќе

Толедо „ин“, Шишкарев „аут“ за мечот со Кил

Бразилецот ќе заигра во пролетниот дел од Лигата на шампионите за Вардар

Прочитај повеќе

ВРЕМЕ Е ЗА ЛШ: Што го чека Вардар пролетва?

Три дена до стартот на вториот дел од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе