Вести што го содржат тагот Вардар

Дали беше добра ждрепката за Вардар?

Вардар ги доби противниците, дали мина добро или лошо?

Прочитај повеќе

Алушовски: Целта останува 1/4 финале

Нема никого ниту да потцениме, ниту да прецениме

Прочитај повеќе

ПСЖ, Келце и ПИК Сегед доаѓаат во Скопје

Вардар ги доби противниците за групната фаза во ЛШ

Прочитај повеќе

Вардар денеска добива противници за ЛШ!

Денеска во Виена ќе се одржи ждрепката за Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Барса ги носи Нант и Пик Сегед во Скопје

Полудиригираната ждрепка, може во Скопје да донесе супер атрактивни противници

Прочитај повеќе