Вести што го содржат тагот Пролет

СУПЕР ЛИГА: Славенички бодови за Охрид

Охрид го совлада Пролет и се зацврсти на второто место

Прочитај повеќе

СУПЕР ЛИГА: Пролет гостин на роденденот на „Рибари“

Супер лига: Денеска се слави роденден во Охрид, табела, резултати

Прочитај повеќе

Охрид на нозе пред мечот со Пролет

Охридските навивачи „Рибари“ слават 30-ти роденден

Прочитај повеќе

ГЛЕДАЈТЕ ДЕНЕСКА: Е. Работник, Келце со Веспрем, Металург со Охрид, Пролет со Бутел

Денеска се игра Лига на Шампиони и македонска Супер лига

Прочитај повеќе

Кастратовиќ тргна со победа

Одиграни седум кола од Машката Супер лига

Прочитај повеќе