Вести од Трансфери

Актуелно

Андоновски продолжува во Италија

Бекот на охриѓани, сезоната ќе ја продолжи во Италија

Прочитај повеќе

Вујо си оди од Иран, следна дестинација Египет?

Нов селектор на местото на Веселин Вујовиќ

Прочитај повеќе

Парондо го украде Менсинг од ГОГ

Најпотценетиот дански лев бек се враќа во Бундеслигата

Прочитај повеќе

Дувњак доби нов договор во Кил

Партијата против Берлин покажа дека не е за старо железо

Прочитај повеќе

Марјан Колев доби нов договор во Франција

Марјан Колев останува на исто место до јуни 2025

Прочитај повеќе