Вести од месец Maj, 2022

Охрид се раздели со дури 11 играчи!

Голема чистка во екипата на Охрид

Прочитај повеќе

Бенфика ја освои Европската лига!

Португалскиот клуб ги казни грешките на Германците и ја освои Европската лига

Прочитај повеќе

Рапид е шампион, ЧСМ со празни раце

ЧСМ се повеќе личи на ПСЖ

Прочитај повеќе

Алкалоид ја круниса сезоната со победнички пехар

Шапионски пехар во Прва Лига денеска доби екипата на Алкалоид

Прочитај повеќе

Кој ќе ја освои Европската лига?

Вечерва се игра големото финале во Лисабон

Прочитај повеќе