Вести од месец Април, 2022

„Пука“ љубовта меѓу Готфридсон и Флензбург

Има договор до 2025, но...

Прочитај повеќе

Вардар освои три бода на одложениот меч

Вардар освои три бода од заостанатиот натпревар со Бутел Скопје

Прочитај повеќе

Сметка за нечовечкото ЕП плаќаат Келце, Колстад и Гудјонсон

ЕП се одигра и покрај огромниот број на заразени играчи. Здравите мораа да играат нон стоп, а сметката нема да биде мала

Прочитај повеќе

Не остана тренер во Шпанија

Нов бран на шпански тренери низ светот

Прочитај повеќе

Aце Јоновски продолжи со Интерактив: Тој е полн погодок за нас

Македонскиот тренер потпиша договор до 2024

Прочитај повеќе