Вести од месец Септември, 2021

Рајн Некар е елиминиран од Европа!

Двата најскапи тима во квалификациите за ЕЛ, не се пласираа во групната фаза

Прочитај повеќе

ЦСКА е аут, подвиг на Нексе

Нов неуспех на рускиот тим. Од четири дански, само една нивна екипа пројде во групната фаза

Прочитај повеќе

Парондо ќе го вади Мелзунген од калта

Скапиот Мелзунген спас бара од Шпанецот

Прочитај повеќе

Дибиров: Да ги исфрлиме од ритам, па да видиме какви се

Вардар бара победничка стратегија за дуелот со Алборг

Прочитај повеќе

ВУЈОВИЌ: Со публиката имаме играч плус

Прес конференција на Вардар пред дуелот со Алборг од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе