Вести од месец Септември, 2021

Парондо тргна со пораз

Поранешниот тренер на Вардар поразен на кам бекот на клупската сцена

Прочитај повеќе

Митревски ја одбрани победата на Порто

Македонскиот голман го скроти последниот шут

Прочитај повеќе

Добра група, но лош распоред на Е. Пелистер

Битолчани имаат лош распоред на натпреварите

Прочитај повеќе

Нема лесно за Е. Пелистер: Ним и Спортинг доаѓаат во Битола

Битолчани добија тешки противници

Прочитај повеќе

Пораз и на непобедливата Барса

Веспрем со 18 одбрани на Коралес и го нанесе првиот пораз на Барса по цела сезона победи

Прочитај повеќе