Вести од месец Октомври, 2021

Закажана промоција на Сагосен во Колстад

Новиот мега проект во Норвешка прв пат во недела ќе излезе во јавност

Прочитај повеќе

КИЛ: Беа три, а звучеа како шест илјади

Салата се претвори во котел штом почна мечот, велат Германците

Прочитај повеќе

Винцек дојде во Скопје и замина пред мечот

Германците вчера имаа хендикеп плус на натпреварот со Вардар

Прочитај повеќе

Вујовиќ: Некои играчи да се замислат, можеби ќе заминат

Прес конференција по натпреварот со Кил

Прочитај повеќе

Кил ги однесе бодовите од Скопје

Вардар не успеа да ја круниса партијата на Томовски и да ја казни хендикепираноста на противникот

Прочитај повеќе