Вести од месец Септември, 2020

ПИК Сегед е одново во карантин! Ќе игра ли Вардар во Унгарија?

Целиот тим на ПИК Сегед е во карантин по мечот во Келце

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Дали е ова гол на годината?

Гол каков што ретко се гледа беше постигнат во шампионатот на Украина

Прочитај повеќе

Металург два дена ќе патува до Цирих

Цирих веќе не е лесно достапен од Скопје

Прочитај повеќе

Луцерн е нов шериф во Швајцарија

Противникот на Металург го збриша тимот на Кадетен

Прочитај повеќе

Џамбо Милиќ повторно е на гол

Страхиња Милиќ по две години пауза повторно е активен играч

Прочитај повеќе