Вести од месец Септември, 2020

Металург се чекираше во Цирих

Македонскиот тим пристигна во швајцарскиот центар, утре е на меч со залетаниот Кринс

Прочитај повеќе

Откажан меч од Лига Европа!

Едена средба од квалификациите за Лига Европа нема да се игра

Прочитај повеќе

Kорона ја „закачи“ и Висла Плоцк

Висла Плоцк е во карантин и чека понатамошни инструкции

Прочитај повеќе

Келце замина во самоизолација

Полскиот тим мора да седи дома додека не дојде време за тестирање

Прочитај повеќе

Металург го приземји Шампион

Женска супер лига, по две победи, дебитантот на „ладење“

Прочитај повеќе