Вести од месец Септември, 2020

Тешки денови за „Ел Команданте“, ПСЖ пак загуби!

Францускиот великан има 0-2 во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Металург си отвори нова врата во Европа

Металург мина две квалификациски кола и се пласираше во групната фаза од Лига Европа

Прочитај повеќе

Македонија рамо до рамо со најголемите

Македонија е во Топ 4 држави во Европа

Прочитај повеќе

ЛЕ ЖДРЕПКА: Металург од шести, Е. Пелистер во трет шешир

Македонските клубови нема да можат да играат меѓусебе

Прочитај повеќе

ГЛЕДАЈТЕ ДЕНЕСКА: Митревски против Флензбург

Денеска се играат натпревари од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе