Вести од месец Август, 2020

Актуелно

Струга со ковид протокол за турнирот, нема соблекувални, мора тест...

Турнирот во Струга ќе се игра по посебен протокол

Прочитај повеќе

Седлоска се сели во Локомотива

Македонската ракометарка се сели во Хрватска

Прочитај повеќе

Прва лига доби финален изглед

Формирани групите од Прва лига

Прочитај повеќе

Одложена и Азиската Лига на шампиони

Ковид 19 ги одложи и елитните натпреварувања во Азија

Прочитај повеќе

КОВИД БИЛАНС: Фрчат откази низ цела Европа

Низ цела Европа има проблеми со Ковид 19. А сезоната треба да почне за 20 дена

Прочитај повеќе