Вести од месец Ноември, 2020

Ч. Медведи место во Скопје, во карантин

Шампионот на Русија замина во 10-дневен карантин

Прочитај повеќе

Ковид во Јуниор К. Вода, одложени нивните натпревари

Проблеми за скопскиот суперлигаш

Прочитај повеќе

ЕХФ ЕУРО: Крај на драмата, Данска доби дозвола за ЕП

Данска доби зелено светло да организира ЕП

Прочитај повеќе

Пејовиќ го засили Пролет

Пролет ангажираше црногорски репрезентативец

Прочитај повеќе

Ц. Гора ќе ја води екс тренер на Вардар

Ц. Гора има нов селектор, поранешен тренер на Вардар

Прочитај повеќе