Вести од месец Ноември, 2020

ПСЖ пак се спасуваше од Порто

Втор пат за десет дена ПСЖ со многу среќа до победа над Порто

Прочитај повеќе

Металург двапати гостин во Русија

Металург им излезе во пресрет на Русите и двата меча од Европската лига ќе и игра како гостин

Прочитај повеќе

Одложено дербито Бутел - Металург

Ковид го одложи суперлигашкото дерби

Прочитај повеќе

Вардар во Порто преку Париз

Следниот меч на Вардар во ЛШ, ќе биде со ПСЖ

Прочитај повеќе

Металург и Бутел на суперлигашко дерби

Денеска се игра суперлигашкото дерби меѓу Бутел Скопје и Металург

Прочитај повеќе