Вести од месец Ноември, 2020

ВИДЕО: Охриѓани одиграа за најавна шпица

Охрид одигра акција што вреди да се погледне повеќе пати

Прочитај повеќе

Пролет се реваншираше на КЛ7, бодови за Охрид и Металург

Одиграни сите пет натпревари од Супер лига предвидени за викендов

Прочитај повеќе

Ракометарки скршија кошаркарска табла

Шведска и Унгарија ќе играат тренинг меч...откако ќе го исчистат стаклото

Прочитај повеќе

Работнички влегува во серија, бодови и за Струга

Работнички изненади уште еден фаворит

Прочитај повеќе

Војводина продаде талент во Бундес лига

Војводина го продаде својот репрезентативец во Германија

Прочитај повеќе