Вести од месец Ноември, 2020

Вардар денеска го пречекува Келце

Вчерва Вардар игра против Келце во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Хансен ги спаси ПСЖ и Раул од нов срам

ПСЖ се спаси од блам во Порто. Андерсон го заборави Митревски на клупата

Прочитај повеќе

Потиќ ќе мине без последици

Левоаркиот бек би требало да мине без последици по ударот што го доби во коленото на мечот со Адемар

Прочитај повеќе

ПСЖ го добива Стајнс на заем

Најнискиот и највисокиот ќе играат во ист тим

Прочитај повеќе

ГЛЕДАЈТЕ ДЕНЕСКА: Митревски против моќниот ПСЖ

Денеска се играат натпревари од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе