Вести од месец Јули, 2019

Веспрем одбра капитен, Штербик - асистент

Ласло Наѓ ја предаде капитенската лента

Прочитај повеќе

Отворени картите на првиот противник на Македонија

Кадетско СП - Македонија 2019

Прочитај повеќе

Нов договор за десниот бек

Кил потпиша нов договор со германскиот репрезентативец

Прочитај повеќе

Поранешен селектор на клупата на Струга

Познато име ќе ја води струшката екипа сезонава

Прочитај повеќе

Охрид ќе се тестира во Тузла

Охриѓани ќе одат на турнир во Тузла

Прочитај повеќе