Вести од месец Јуни, 2019

РНЛ спремен да преговара за Талески?

РНЛ се договори со Нант за предвремен трансфер на Роман Лагард

Прочитај повеќе

Чантурија потпиша за Металург

По девет години, Грузиецот се враќа на местото каде што се почна

Прочитај повеќе

Вардар ги избегна ПСЖ и Барса

Вардар ги доби противниците за следната сезона од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Работник ќе игра со Татран, Бидасоа

Работник ги доби противниците во групата во Лигата на шампионите за следната сезона

Прочитај повеќе

Реал Мадрид во ракомет би бил спасот

Џуан Кањељас открива дека сите Шпанци би се вратиле дома, но немаат каде

Прочитај повеќе