Вести од месец Maj, 2019

TERMINATOR 6: Dark Fate (Trailer)

Шесто продолжение на култниот филм

Прочитај повеќе

Митревски бира меѓу Германија, Данска, Романија и дома

Македонскиот голман на слатки маки

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Вардар замина за Келн

Вардар е на скопскиот аеродром, почнува последната авантура сезонава

Прочитај повеќе

Шундо останува, Митревски и Маркоски - НЕ

Голем ремонт во редовите на романскиот вице-првак

Прочитај повеќе

ОФИЦИЈАЛНО: Милосављев четири години во Берлин

Официјализиран трансферот на голманот на Вардар во германскиот Фуксе Берлин

Прочитај повеќе