Вести од месец Март, 2019

ВАРДАР ДОБИВА ПРОТИВНИК: Сегед или Висла?

Денеска ќе се комплетираат 1/4 финалните парови во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

МЛАДИНСКИ Ф4: Охрид и Металург 2 во големото финале

Денеска ќе го добиеме новиот младински шампион

Прочитај повеќе

ПРВА ЛИГА ПЛЕЈ ОФ: Јуниор го предизвика Работнички

Скопскиот тим со победа го отвори шестото коло во Првата Плеј Оф лига

Прочитај повеќе

Аеродром испорача уште една „40“

Четврта победа на Аеродром со 40 постигнати гола

Прочитај повеќе

Вардар се прошета до 1/4 финалето

Вардар немаше никакви проблеми во 1/8 финалето. ППД Загреб во овој момент не е дораснат противник

Прочитај повеќе