Вести од месец Февруари, 2019

Барса фрли око и понуда за Циндриќ

Келце службено има добиено понуда од Барса за Лука Циндриќ

Прочитај повеќе

Пелистер добива голман од Вардар

Пелистер до крајот на сезоната ќе добие засилување од Вардар

Прочитај повеќе

Конкурсот заврши, неделава добиваме селектор

РФМ е на ред да пресече и да одбере селектор на машката сениорска репрезентација

Прочитај повеќе

Полска го смени селекторот

Полска го смени Пјотр Пжибецки

Прочитај повеќе

Ц. Звезда остана и без тренер

Ненад Перуничиќ се повлече од тренерската позиција кај „црвено-белите“

Прочитај повеќе