Вести од месец Февруари, 2019

ПАТОТ КОН КЕЛН: Лазаров ќе удри на Барса

Се подготвуваат боиштата во елиминациите за „Ф4“ Келн

Прочитај повеќе

Спортинг ги чека Вардар или Веспрем

Шок, неверување и разочарување во Букурешт. Динамо прокоцка четири гола разлика и е елиминиран од ЛШ

Прочитај повеќе

Сегед го задржа Словенецот

ПИК Сегед задоволен од Словенецот му понуди нов договор

Прочитај повеќе

Омореги продолжи со Букурешт

Бугарката доби нов договор од романскиот шампион

Прочитај повеќе

ОФИЦИЈАЛНО: Нора Морк во ЧСМ Букурешт

Најавите се остварија, Нора Морк го одбра ЧСМ Букурешт

Прочитај повеќе