Вести од месец Ноември, 2019

Ќе добие ли Вардар услуга од Мотор?

Украинците денеска ќе го пречекаат Порто

Прочитај повеќе

Вујовиќ: Ме донесоа поради карактерот, сега тоа им смета

Веселин Вујовиќ веќе не е селектор на Словенија

Прочитај повеќе

The Courier (2019)

Филм од жанрот Акција

Прочитај повеќе

Барса го купи Луиш Фраде

Португалците полека си го заземаат местото во големите екипи

Прочитај повеќе

Спартак со јуниорски тим против ППД Загреб

Русите ќе бидат лесен залак за хрватскиот првак

Прочитај повеќе