Вести од месец Септември, 2018

Радовиш нема да наплаќа билети

Влезот за сите натпревари на Радовиш во првенството оваа сезона ќе биде слободен

Прочитај повеќе

Се повреди Илија Абутовиќ

Првиот дефанзивец на РНЛ се повредил на натпреварот со Келце одигран во неделата

Прочитај повеќе

Марко Вујин во аут еден месец

Српскиот бек е опериран и триесетина дена нема да може да игра

Прочитај повеќе

ЕВРО ВЕСТИ: Црвено копче за Данците, Суспензија за Анголките

Суспензија за Анголките што не дојдоа во Словенија, „Црвено копче“ за Данците...

Прочитај повеќе

MISSION IMPOSSIBLE: Fallout (2018)

Одличен филм, два часа добра забава

Прочитај повеќе