Вести од месец Јуни, 2018

Берлин плати 240.000 евра за анонимец

Големи пари за играч за кого веројатно не сте слушнале

Прочитај повеќе

Монпеље не го дава Литванецот

Монпеље го продолжи договорот со литванскиот бек

Прочитај повеќе

Како тргуваа противниците на Вардар

Што правеа на трансфер пазарот противниците на Вардар летово

Прочитај повеќе

Вардар со Барса, Келце, Веспрем, Монпеље...

Вардар и Металург ги добија противниците во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

ЛШ ЖЕНИ: Се е исто, само Вардар го нема

Ждрепка за групите во Лигата на шампионите во женска конкуренција

Прочитај повеќе