Вести од месец Maj, 2018

Раул го скрати списокот

Раул Гонзалез го скрати списокот од 28, на 20 играчи. Првиот собир е во понеделник во Скопје

Прочитај повеќе

Митревски: Романците се таинствени, работат во „сенка“

Македонската репрезентација во понеделник ќе го има првиот собир, а интернационалците од денеска се во сала

Прочитај повеќе

Србија без бунтовниците во баражот

Новиот селектор, нема да смета на играчите што се скараа со неговиот претходник

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Дочекот на Монпеље на аеродромот

Главната забава лани беше во Скопје, годинава е во Монпеље

Прочитај повеќе

Почнаа подготовките на женската репрезентација

Прв собир на женската репрезентација

Прочитај повеќе