Вести од месец Maj, 2018

The Rain (TV 2018)

Данска ТВ серија што можеби ќе ви се види вредна за гледање

Прочитај повеќе

Најголемиот малер, стана најсреќниот тим

Ѓер своевремено беше најголемиот „лузер“ во Европа, сега тркалото е свртено

Прочитај повеќе

Последниот танц на Нока Сердарушиќ

Славениот тренер последниот настап ќе го има во Келн

Прочитај повеќе

Металург го враќа Јагуриноски во „Автокоманда“

Десното крило по периодот на калење минат во Битола, следната сезона одново во дресот на Металург

Прочитај повеќе

Вардар се пријави во Келн

Вардар прв пристигна во базата во Келн

Прочитај повеќе