Вести од месец Ноември, 2017

Kingsman: The Golden Circle (2017)

007 приказна и многу 007 гаџети = Џемс Бонд филм, без Бонд

Прочитај повеќе

Мојсоски: Само да не се Турда или Краснодар

Еурофарм Работник утре ќе го дознае противникот во Челинџ Куп

Прочитај повеќе

Кога ќе го изнервираш Никола Карабатиќ

Мотивирачкото видео на Полјаците, најмногу го мотивираше Никола Карабатиќ. А тоа не е добра идеја

Прочитај повеќе

Кој е следен „челинџ“ за Еурофарм Работник

Еурофарм Работник утре ќе се најде во ждрепката за 1/8 финалето на Челинџ Куп, стартува од втор шешир

Прочитај повеќе

Брестовац го сруши и шампионот

По пласманот во 1/8 финалето на Челинџ, Данило Брестовац запиша уште еден убав резултат

Прочитај повеќе