Лино скаутира во Скопје

Поранешниот селектор на Македонија на трибините во Борис Трајковски и Јане Сандански

Прочитај повеќе

ФОТО: Вардар си го разубаве автобусот

Нов имиџ на вардаровиот автобус

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Димитриевски против камионска гума

Дарко Димитриевски ги почна подготовките во Сантандер. Нема многу егзотика, но има камионски гуми

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Чиле има играч ала Карачиќ

Колина на мечот со Данска одигра акција што потсетува на поранешниот вардаров бек

Прочитај повеќе

Веспрем одбра капитен, Штербик - асистент

Ласло Наѓ ја предаде капитенската лента

Прочитај повеќе