Чеховски медведи се откажаа од ЛШ

Русија нема да аплицира за вајлд карта за Лигата на шампионите следната сезона

Прочитај повеќе

КЛ7 тренерски се засили од Вардар

Новиот суперлигаш. тренерски се екипира и тоа со членови на Вардар

Прочитај повеќе

ТРАНСФЕРИ, КРАТКИ ВЕСТИ: Барса ќе мора да плати за новиот пивот...

Мај е поприлично бурен месец, доаѓа вториот бран

Прочитај повеќе

Ристовска ќе игра во ЛШ следна сезона

ЦСКА Москва не успеа да стигне до пласман на ЛШ, но конкурентите и направија услуга

Прочитај повеќе

Лазаров се враќа во ЛШ

Нант ќе биде предложен како прв кандидат за вајлд карта за ЛШ од Франција

Прочитај повеќе