Дупјачанец ќе биде спремен за ЕХФ Куп

Голманот на Металург нема да паузира долго

Прочитај повеќе

ШТО ГО ЧЕКА МЕТАЛУРГ: Од Олимпијакос до Екс Прованс

Металург утре ќе дознае против кого во ЕХФ Куп. Познати се сите можни противници

Прочитај повеќе

Бутел елиминиран со гол во последен момент

Македонскиот клуб е елиминиран од вице-првакот на Украина

Прочитај повеќе

Mитревски ја одбрани првата ЛШ победа на Работник

Прва победа за Е. Работник во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

ГЛЕДАЈТЕ ДЕНЕСКА: Работник, Бутел, Веспрем

Комплетни резултати и денешни парови

Прочитај повеќе