Охрид остана без два бека

Промената на тренерот не е единствената промена во екипата на Охрид

Прочитај повеќе

Атман две години во Вардар

Миленикот на навивачите од ерата на Металург, сега ќе игра за Вардар

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Погледнете каков голман купи Вардар

Вардар најде замена за Милосављев

Прочитај повеќе

Атман раскина со Хановер, дали е Вардар следен?

Рускиот плејмејкер една година порано си оди од германскиот клуб

Прочитај повеќе

Пелистер по старо, пак ќе менува цел тим

Секоја година Пелистер менува екипа од корен

Прочитај повеќе