ФОТО: Македонија - Словенија низ објективИ во Ковид услови, пандемија, чекање на злогласниот Хоргош по пет, шест, седум часа... Фаланга е во Дебрецен, а трибините се црвено-жолти.
Погледнете како изгледаа трибните низ објективот на професионалниот спортски фотограф Петр Стојановски. 


 

Поврзани вести

Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk