ВИДЕО: Стартови за затвор, моменти што се паметат...

Благодарение на данскиот hbold.dk денеска имаме можност да ви понудиме двеминутно опуштање со компилација на моменти селектирани од повеќе ракометни натпревари. Погледнете го видеот и уживајте во селектираните моменти


 

Поврзани вести

Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk