ТОП 5 ГОЛОВИ: Стоилов со гол за насловна шпица

Столе Стоилов ја одигра својата најдобра голгетерска партија во ЛШ. Освен што ги расфрлаше низ терен Германците и во напад и во одбрана, постигна и гол за Топ 5

 

Поврзани вести

Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk