БЛИЦ ВИДЕО: Седум минути магија со Ивано Балиќ

Корона пандемијата му донесе и нешто добро на ракометот. Оотворање на архивите и потсетување на некои подзаборавени моменти и асови. 
Денешното задоволство покрај утринското кафе нека ви биде оваа магија што трае седум и пол минути, а е во изведба на Ивано Балиќ.

 

Поврзани вести

Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk