БЛИЦ ВИДЕО: Жељко Бабиќ - Втор дел (не сака да зборува)

Жељко Бабиќ веќе еднаш го имавме, но нема ни за себе ниту сите да го скратиме задоволството и да го погледнеме и второто епско интервју. Овој пат по дуелот со Македонија во 2016 во Полска. Хрватска победи, а Жељко Бабиќ очигледно имаше или подобро кажано немаше што да му каже на новинарот на РТЛ. 
Уживајте


 

Поврзани вести

Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk