СЕХА ФОТО НА СЕЗОНАТА: Нај-фото, Терзиќ и Стојковиќ

Фотографијата на која се повратниците во СЕХА, Мирсад Терзиќ кој повторно го гледаме со тимот на Весперм и Растко Стојковиќ кој годинава направи трансфер од Израел, назад во Војводина е нај фото на сезоната во СЕХА. 

Оваа фотографија победи во конкуренцијата во која имаше и ривал од Скопје, радост на Вардар...

 

Поврзани вести

Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk