КИРИЛ ЛАЗАРОВ (ВИДЕО): Само со верба и дисциплина можеме до целта

Со многу верба и максимална дисциплина. Само така можеме до целта“, вели Кирил Лазаров. Погледнете го целото видео

Поврзани вести

Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk