Видео: Тропнаа тапани пред Виена Хале

Македонските навивачи стигнаа пред Виена Хале. Тропнаа тапани, се слушнаа и Македонско Девојче и Излези Ѓурѓо...
Ќе биде  убав амбиент во сала или како што беше кажано - Нека биде како да играме во Македонија

 Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk