ДЕН 3: Топ 5 голови

Европската ракометна федерација реши да ги почасти фановите со избор на најдобри моменти што ќе ги прави секој ден. 
По вчерашниот поскромен со натпревари ден, ги одбра петта нај голови.

 
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk