ВИДЕО: Парада на денот

Голманот на Бидасоа, Џуан Ледо, имаше свој момент во Асобал шампионатот. Двојна одбрана, парада што сигруно ја вртите на replay. Погледнете го видеото

 
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk