ВИДЕО: Големиот страшен волк

Андреас Волф му донесе важна победа на Келце на дуелот со Мешков Брест. Германецот имаше 18 или 46% одбранети удари.
Погледнете како изгледаше тоа на теренот во „Легионово“

 
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk