ВИДЕО: Стој, не пипај!

Никола Карабатиќ се најде во чудна ситуација на натпревар од францускиот шампионат. Среќа и голманот Коралес и судијата беа блиску, па ја решија дилемата. 


Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk