ВИДЕО: Како се загрева женскиот Динамо Волгоград

Динамо Синара, рускиот клуб што во Македонија е далеку попознат по своите стари имиња како АКВА Волгоград или Динамо Волгоград, смисли нов начин на загревање. 
Погледнете. 


 
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk